Ya ALLAH

Anasayfa Kimler Online Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   İBADET REHBERİ FORUM > --=Soru Tartışma ve Anket PlatFormu=-- > Genel Tartışma Platformu

Genel Tartışma Platformu Tartışmaya Yönelik Konular Değerlendirmeler..

Seçenekler
Alt 07-07-2008, 14:58
Yağmur
Guest

Standart Okumak

Arkadaşlar kafama takılan bir şey var.Foruma çok güzel yazılar yazılıyor amenna.Fakat okuma sayısına bakıyorum çoğunun 2 ve biri mutlaka benim,diğeride yazan muhtemelen.Üstüme vazife değil ama neden bu kadar az okuyoruz.Kimse kızmasın lütfen.

Konu Yağmur tarafından (07-07-2008 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir..
Alt 07-07-2008, 20:29
Hattab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hattab Hattab isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Girişimci Üye

Standart KonuLara ßakıp OkuyaLım

Alıntı:
Yağmur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar kafama takılan bir şey var.Foruma çok güzel yazılar yazılıyor amenna.Fakat okuma sayısına bakıyorum çoğunun 2 ve biri mutlaka benim,diğeride yazan muhtemelen.Üstüme vazife değil ama neden bu kadar az okuyoruz.Kimse kızmasın lütfen.
HakLısın Yağmur AbLa DedikLerine ßende KatıLıyorum.ßundan Sonra KonuLarı OkuyaLım ArkadaşLar Lütfen...
Alt 07-08-2008, 14:17
TÜRKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TÜRKER TÜRKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Yönetim

Smile

Alıntı:
Okumak ve dağılım konusunda biraz sabırlı olmak lazım sevgili yağmur..
2,3 kişi bile okusa konuları bu bile aslında bir gelişimdir..
Aslında her geçen gün ilerliyoruz ama farkında olamıyoruz..
Yönetim olarak sessiz duruyor gibi görünsek bile her zaman aktif konumdayız.
Takibimiz ve gelişimimiz konusunda planlarımız var..
Her geçen gün konularımız çoğalır iken yüksek kapasiteli arama motorlarında üst sıralarda yer aldığımızı görüyorum..
Üst sıralarda yer almak şu anlama gelir konularımızın daha çok okunup dahada yeni kişilerin sitemize gelmesi anlamına gelir..Buda bizi çok mutlu eder.
Size ben ilginiz ve takipiniz için teşekkür ederim..

Forum Kuralları - Forum İlkeleri

Ey nefsim! Deme "Zaman değişmiş, asır başkalaşmış,herkes dünyaya dalmış,hayata perestiş eder, derd-i maişetle sarhoştur." Çünkü ölüm değişmiyor..

Hem deme : "Ben de herkes gibiyim" Çünkü herkes sana kabir kapısına kadar arkadaşlık eder.
Herkesle musibette beraber olmak demek olan teselli ise, kabrin öbür tarafında pek esassızdır...
Alt 07-08-2008, 18:57
Yağmur
Guest

Olaya bu açıdan bakmamıştım ,bu tür konularda bilgimde yok zaten.Biraz aceleci ve tepkili bir yapım var.Umarım kimseyi kırmamışımdır.
Alt 07-09-2008, 03:05
TÜRKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TÜRKER TÜRKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Yönetim

Smile

Alıntı:
Olaya bu açıdan bakmamıştım ,bu tür konularda bilgimde yok zaten.Biraz aceleci ve tepkili bir yapım var.Umarım kimseyi kırmamışımdır.
Sitemizde görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz bizim için önem teşkil eder.
Bizleri kırmak değil daha çok motive eder..
Umut ediyorumki tüm üyelerimizde böyle düşünüyorlardır.

Okuma sayısı ve aktiflik konusuna gelince tabiki haklı olduğunuz noktalar var ancak gelişim için biraz sabırlı olmak lazım..
Sevgiler.

Forum Kuralları - Forum İlkeleri

Ey nefsim! Deme "Zaman değişmiş, asır başkalaşmış,herkes dünyaya dalmış,hayata perestiş eder, derd-i maişetle sarhoştur." Çünkü ölüm değişmiyor..

Hem deme : "Ben de herkes gibiyim" Çünkü herkes sana kabir kapısına kadar arkadaşlık eder.
Herkesle musibette beraber olmak demek olan teselli ise, kabrin öbür tarafında pek esassızdır...

Konu TÜRKER tarafından (07-09-2008 Saat 03:22 ) değiştirilmiştir..
Alt 07-25-2008, 11:52
samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
samet samet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Gelişmiş Üye

Standart çok Doğru Söylüyorsun

Alıntı:
BEN DE PEK ÇO K ONU AÇIYOTUM OKUN MA SIYSINA BAKIYORSUN

YA 5KİŞİ OKUMUŞ YA6 KİŞİ
Alt 07-25-2008, 20:37
CUMHUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CUMHUR CUMHUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Özel Üye

Türker bey çok haklı bir kişiye bile ulaşabilsek bu başarı sayılmalı yılmadan sabır ve sebat ile devam etmeliyiz.Durmak yok çalışmaya devam,sağlıcakla...........
Alt 08-31-2008, 15:02
MERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MERİ MERİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

4 ay önce kitap alırken küllihatı gördüm aldım.bir okyanusmuş meğer.hangisinden başlamayı ögreneyim derken sitenize üye oldum.ve çok mutluyum.ben yurtdşında okudum ozaman türk sınıfı bile yoktu.dini bilgiden yoksundum.namazı öğreneceğim zaman ailemin arkdşlarımn bilmediğine çok üzülmüştüm.risaleleri gece gündüz okuyor yazılarınızdan notlar alıyor hem kendime hem ailrm ve dostlarıma anlatıyrum.sizleri okudukça bu ablanızdan dualar alıyorsunuz.Ellerinize emeğinize Allah razı olsun.
Alt 08-31-2008, 15:52
HİCRET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
HİCRET HİCRET isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Gelişmiş Üye

yağmur kardeşimize katılıyorum fakat olaya turker kardeşimiz gibi bakmak lazım sizlerle söyle bır sey paylasmak ıstıyorum bir gün gencin teki sahile dolaşmaya inmiş bır bakmış ki onbinlerce deniz yıldızı kıyıya vurmuş ve can cekişiyorlarmış bu durumu gören genç çok üzülmüş ve teker teker deniz yıldızlarını denize doğru atmaya baslamış gencın bu tutumunu gören bırısı baslamış gecnle dalga gecmeye demiş ki hişşşttt genç sen gerizekalımısın bunlardan hangisini kurtaracaksın genç bu saygısızca cevaba karsılık su cevabı vermiş siz benım bu davranışımla dalga gecıyorsunuz fakat unutmayın benım denize attığım bır tane denız yıldızı sizin için bır seyı değiştırmedı fakat onun için çok seyi değiştırdı o can buldu.... bizlerinde hayata bu gözlerle bakmamız gerekıyor sitemiz bır tane ınsana faydalı olduysa ne mutlu bizlere

Yolcular Gitmese de Yollar Gider Allah'a

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler