Ya ALLAH

Anasayfa Kimler Online Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   İBADET REHBERİ FORUM > --=Genel Dini Bölüm=-- > Başörtüsü

Başörtüsü Baş Örtüsü Tesettür Genel Bilgilendirme Konuları..

Seçenekler
Alt 01-02-2008, 13:49
HİCRET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
HİCRET HİCRET isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Gelişmiş Üye

Smile Bak Yüreğim ve Dinle

Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir. Ve ahiret yurdu ise Allah’tan sakınanlar için daha hayırlıdır.(Enam 32)

Siz geçici dünya hayatını istiyorsunuz.,halbuki Allah ahreti kazanmanızı diliyor…!!!
(Enfal 67)

Yoksa ahiretten vazgeçip dünya hayatına mı razı oldunuz? Fakat ahiretin yanında dünya hayatının zevk ve faydası çok az birşeydir.(Tevbe 3

Üzerimde bütün bir mustazaf ümmetin, mağdurun, Asr-ı Saadet’in, Hamza’nın, Ömer’in, Ebubekir’in,Osman’ın ve en önemlisi Muhammed’imin,cennetin burcu burcu koktuğu örtüm.Düğün günü “Baba Allah’tan bana da ahrette ümmetine şefaat etme hakkını vermesini dile.” diye ağlayan Fatıma’nın nişanesi.

Onun o gözyaşlarını üzerinde barındıran,kula kul değil,Allah’a kul olduğunun işareti örtüm…!!!Eğer seni çıkartırsamiHz. Fatıma’nın gözyaşları ayaklar altına dökülmez mi?

Eğer seni çıkartırsam,saf ve beyaz bir kağıt parçası misali,alnına süürlen leke,ahiret günü bütün yaptıklarımıniAllah’ı aldatmaya çalıştığımın ,sen çekil önümden Allah’ım geleceğimi feda etmektense seni feda etmeyi yeğlerim dedirten,şeytana uyduğumun işareti olmaz mı?

O gün utanıyorum Allah’ım diye feryat etmektense,Hz. Muhammed(sav) ile el ele cennet kapılarından girmek için dünyamı feda etmişim çok mu?Allah kitabında “Benim ayetlerimi az bir hasislik pahasına satmayın,asla zalimlere rıza gösterip boyun eğmeyin” emrini vermemiş midir?
Ey nefsim!!!Sana köle olamam,cennette beni bekleyenler var.Ebedi kalmak üzere…Rableri için tekrar tekrar can vermeye hazır olanların mekanı mı,yoksa keşke toprak olsaydım diye feryat edenlerin mekanı mı daha hoş geliyor sana?

Dayan yüreğim dayan,sabret!Şahsiyet ve onurunu ayaklar altına aldırmamak için başındaki örtünle dayan,sabret!il ki başarı ancak inançlı insanlarındır.

Düşün,düşün ve dayan!Dayanmadığın sürece başında bekleyen melekleri aldattığını,Rasulu darılttığını unutma.Susma söyle yüreğim buna hakkın var mı?İslamın kıyamete kadar devam etmesi için,senin ve diğer insanların özgürlüğünün,huzurun doruklara ulaşması,rahmet yağmurlarıyla yeşeren merhamet ve adaletin bütün dünyaya yayılması için mücadele veren ve çile çeken Rasulun,ensarın,şehitlerin,Filizlerin,Havvaların ahirette yakana yapışmayacağının garantisini verebilir misin?
Bir yanda şeytan ve askerleri,bir yanda Allah ve yarenleri…
Bu iki yoldan birini seç artık.

Bak yüreğim,bek ve dinle:
Haydin felaha diyerek ezan okuyan Bilal’in sesini duyuyor musun……?
ZULMEDENLER NE HALE DÜŞECEKLERİNİ PEK YAKINDA GÖRECEKLER…
Alt 07-07-2010, 22:04
eyyam eyyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ALLAH razı olsun.Gönlünüze sağlık...
Alt 05-25-2011, 09:13
HİCRET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
HİCRET HİCRET isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Gelişmiş Üye

Sizdende Allah razı olsun

Yolcular Gitmese de Yollar Gider Allah'a

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)