Ya ALLAH

Anasayfa Kimler Online Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   İBADET REHBERİ FORUM > --=Soru Tartışma ve Anket PlatFormu=-- > Genel Tartışma Platformu

Genel Tartışma Platformu Tartışmaya Yönelik Konular Değerlendirmeler..

Seçenekler
Alt 05-27-2008, 22:56
CUMHUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CUMHUR CUMHUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Özel Üye

Alıntı:
KMKM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açtığınız konu için teşekkürler sayın cumhur..Müslümanlığa zarar veriyormu bence tabiki zarar veriyor..Ben hükümetimizin çoğu konuda samimi olduğunu düşünmüyorum..AB'ye bu kadar bağlanmalarını çoğu konuda samimiyetsiz buluyorum.Samimiyetin olmaması nedeniyle müslümanlığada zarar verdiğini düşünüyorum..
Alt 09-28-2008, 03:36
meliha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
meliha meliha isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

selamun alaykum ben hicret kardesimize katiliyorum buda benim düsüncem bugüne kadar gelen hükümetlerin en saglami daha nasil samimi olsunlar ellerinden geleni yapiyorlar ben hükümeti cooook samimi buluyorum kiymetini bilelim gecmise bakip halimize sükür etmemiz lazim allaha emenet olun
Alt 09-29-2008, 14:19
Yağmur
Guest

Yurt dışında yaşadığınızı söylüyorsunuz Olaylara ne kadar yakınsınız bilemem ama ben kendi adıma değişen olumlu bir şey göremiyorum.Yanlız dindarlarda bir değişme görüyorum yeni bir din yaşıyorlar sanki adınada ılımlı islam diyorlar.
Alt 09-30-2008, 01:44
Üye

sa. evet yurt disinda yasiyorum ama yüregim vatanimda atiyor vatannimda sevinilecek olaylara seviniyor vatandaslarim agladiklarindada agliyorum belkide türkiyede yasayanlardan daha fazla haber dinliyoruz gurbet ellerde yakindan takip ediyoruz vatanimizda olanlari olabilir dediginiz gibi sizin acinizdan iyi olmaya bilir demek türk halki memnunki tekrardan ikinci defa hemde cumhurbaskaniyla beraber sectiler maksatim cedellesmek deyil ilimli islamida tanimiyorum ben tek bir islam taniyorum yolumuz allahin izniyle allahin yoludur rehberimiz kuran ve sünnettir allaha emanet olun
Alt 09-30-2008, 02:03
Yağmur
Guest

Sözlerimin size isnad edilen tek kısmı yurt dışında yaşıyor olduğunuzdu onuda çok tuhaf yorumlamışsınız, iyimserlikle yanlış anladığınızı umudediyorum ve kasıt aramıyorum diğer sözleri niye bu kadar üstünüze aldınız anlam veremedim.Eleştiri herkesin hakkıdır.Fakat eleştirdiğim siz değildiniz.Yazdıklarımda haddi aşan bir taraf göremiyorum . Yurt dışında yaşayanların vatan severliği hakkında birşey söylemedim ki hemen savunmaya geçtiniz.Birbirimizi kırmadan yapamayacaksak,tartışmanın alemi yok.

Konu Yağmur tarafından (09-30-2008 Saat 02:31 ) değiştirilmiştir..
Alt 09-30-2008, 02:32
Üye

elbette elestiri herkesin hakki bende bu hakkimi kullandim sizin sözlerinizden yurtdisinda olanlarin hic birseyden haberi yokmus gibi algiladim alemlerin rabbine emanet olun insaallah vatanimizda özledigi ve istedigi günlere kavusacak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler